Hooldus

Aitame eakaid inimesi koduste toimingutega ja teeme kõik, et nad saaksid tegeleda vaid meeldivaga. Meie teenus on meeldiv alternatiiv hooldekodule, kus väärikas eas inimene saab jääda keskkonda, kus tunneb end hästi ja turvaliselt. Läheneme iga inimese vajadustele individuaalselt, siiski oleme oma kogemuse põhjal pannud kokku kolm paketti, mis on rahuldanud suurema osa meie eakatest klientidest. Nendes sisalduv ei ole kivisse raiutud ja iga kleindi puhul hindame olukorda eraldi ja koostame koostöös perega hooldusplaani mis sobib talle kõige paremini.

Koduhooldusteenus jaguneb järgmiselt:

 

KoduabiHoldusabiSaatmine

 

Kliendid meist

“Firmast MAKO ABI OÜ on mul öelda ainult kõige paremat. Saan rahuliku südamega tööl olla, samal ajal kui kodus aitab hooldaja mu voodihaiget ema: toidab ja peseb teda, annab ravimeid ning vajadusel hoiab ka kodu korras. Olen väga tänulik firma töötajatele nende heatahtlikkuse, toetuse ja oskusliku tegutsemise eest!”

Tiina Sirelpuu


“Tänu firmale MAKO ABI OÜ lahenesid paljud haige pereliikme hooldamisega seotud mured. Asjatundliku teenuse hinna ja kvaliteedi suhe on mõistlik. Lisaks tavalistele hooldustoimingutele, pakkus hooldaja haigele nii füüsilist kui ka vaimset arendavat tegevust. Olen väga tänulik hooldajale, kes oma lahke ja sõbraliku olemisega oskas luua pingevaba õhustiku, milles tundsid ennast hästi kõik pereliikmed.“”

Asta Tuusti


  • PERSONAALNE PAKKUMINE
    Küsi pakkumist

    Aitäh
    Võtame teiega ühendust esimesel võimalusel

    Sulge

  • HINNAKIRI