Hooldajad

Mako Abi kollektiiv koosneb suure südamega, meeldivatest inimestest. Usume, et nende suur huvi ja kogemus eakate abistamisel on hindamatu ning annab meie teenusele tugeva lisaväärtuse. Seni oleme pakkunud teenust Saksamaal. Eestis pakume samasuguse hoole ja kvaliteediga teenust alates 2012. aasta septembrist.

Kliendid meist

“Firmast MAKO ABI OÜ on mul öelda ainult kõige paremat. Saan rahuliku südamega tööl olla, samal ajal kui kodus aitab hooldaja mu voodihaiget ema: toidab ja peseb teda, annab ravimeid ning vajadusel hoiab ka kodu korras. Olen väga tänulik firma töötajatele nende heatahtlikkuse, toetuse ja oskusliku tegutsemise eest!”

Tiina Sirelpuu


“Tänu firmale MAKO ABI OÜ lahenesid paljud haige pereliikme hooldamisega seotud mured. Asjatundliku teenuse hinna ja kvaliteedi suhe on mõistlik. Lisaks tavalistele hooldustoimingutele, pakkus hooldaja haigele nii füüsilist kui ka vaimset arendavat tegevust. Olen väga tänulik hooldajale, kes oma lahke ja sõbraliku olemisega oskas luua pingevaba õhustiku, milles tundsid ennast hästi kõik pereliikmed.“”

Asta Tuusti


  • PERSONAALNE PAKKUMINE
    Küsi pakkumist

    Aitäh
    Võtame teiega ühendust esimesel võimalusel

    Sulge

  • HINNAKIRI